Neden NN Hayat ve Emeklilik?

​​Size sunacaklarımız ; 

Oryantasyon Eğitimi: Aramıza katılan tüm yeni çalışanlarımız, kapsamlı bir iş başı eğitimi programına katılmaktadırlar; bu program size, kısa bir süre içinde şirketimizle ilgili bilgi edinme fırsatı sunar.

Onboarding Uygulaması: Uygulama aramıza yeni katılan ekip arkadaşlarımıza şirketimizi, organizasyonel yapımızı ve kullandığımız sistemleri daha hızlı ve doğru anlayabilecekleri bir alan sunar.

Buddy Uygulaması: İşe giriş sürecini mümkün olduğunca hızlı ve kolay geçirebilmek, işe ve çalışma ortamına uyumu hızlandırabilmek amacıyla “NN Hayat ve Emeklilik Buddy Uygulaması”nı geliştirdik. NN Hayat ve Emeklilik Buddy Uygulaması, aramıza yeni katılan çalışma arkadaşlarımıza belirli sorumluluklar dahilinde yardımcı olunmasını kapsar.

Bilgi Paylaşımı: Tüm çalışanlara yönelik iç bültenler ve iletişim toplantıları ile çift yönlü iletişim fırsatları teşvik edilmektedir. 

Kişisel Gelişim Planı: Gerekli iş/sektör bilgi seviyesini muhafaza etmenizi ve hem mevcut, hem de bir sonraki pozisyonunuz için “teknik becerilerinizi” ve “yetkinliklerinizi” geliştirmenizi temin eder. 

Liderlik Geliştirme: Liderlerimizi, yetenekli ve kendini işine adamış çalışanlarımız arasından yetiştirmenin yanı sıra, yenilikçi yaklaşımlar getirmek suretiyle şirketimizi daha da büyütmemize yardımcı olmak üzere, diğer şirketlerden, sektörde tecrübeli kişileri de bizlerle çalışmaya teşvik ediyoruz.

Uluslararası imkanlar: Yurtdışından ülkemize gelip, değişik seviyelerde görev yapan çalışanlarımızın yanı sıra, aynı zamanda yetenekli ve uygun durumdaki çalışanlarımıza, NN Grubu bünyesinde kısa ve uzun dönemli uluslararası fırsatlar sunuyoruz. 

Rotasyon Fırsatları: Açık pozisyonlar, öncelikle şirket içinde ilan edilir. En etkili öğrenme yolunun “uygulamak” olduğu bilinciyle, çalışanlarımıza hem kendilerini geliştirme, hem de geleceğin liderlerini yetiştirebilmek için deneyim çeşitliliklerini artırma imkanı sunarız.  

Sürekli İyileştirme Girişimleri: Yıllık bağlılık anketlerimiz çalışan bağlılığını ve memnuniyetini ölçerek, bizlere, iyileştirme faaliyetlerinin tanımlanmasında yardımcı olmaktadır.

Performans Değerlendirme ve Ödüllendirme: Performans Yönetimi ve Değerlendirme sistemimiz ile, NN Hayat ve Emeklilik çalışanlarının performansına ve gelişimine odaklanıyor ve karşılıklı dialogu artırmayı hedefliyoruz.

Çeşitlilik: Çeşitliliğin sadece, farklı ırk, etnik köken, cinsiyet, yaş, cinsel eğilim, fiziksel beceri, dini inanç ve şahsi felsefelere mensup kişiler istihdam etmekten ibaret olmadığının bilincindeyiz. Çeşitlilik, farklılıklarımızı kucaklayan, bunlara saygı duyan ve bunlardan fayda sağlayan, kapsamlı bir kültür yaratılması ile ilgili bir olgudur. 

Sosyal Faaliyetler: Ekip çalışmasını teşvik etmek, ancak daha da önemlisi eğlenmek için, özel günlerde düzenlenen kutlamalar ve yıllık şirket toplantılarımız gibi, farklı sosyal etkinliklerimiz mevcuttur.

18 Aralık "Senin Günün": NN Türkiye için yarım gün tatil. Ne zamandır yapmak isteyip vakit ayıramadıkların için sana bir fırsat.

Çalışanlarımızın Şirket hakkındaki görüşleri: 

AYHAN GÜRSOY – Bilgi Teknolojileri

Profesyonel ve kurumsal bir ortamda sürekli kendini geliştiren ve yenileyen bir ekibin üyesi olmaktan gurur duymaktayım.

FATİH SUBAŞILAR  – Fon ve Takas Operasyonları

Profesyonellik çerçevesi içinde insana saygı unsurunu ön planda tutarak her konuda liderliği hedefleyen bir şirkette, imza atılan başarıların bir parçası olmak çok gurur verici.

BÜLENT ERGİN – Müşteri İletişim Merkezi

Bir iş yeri düşünün ki; önerilerinize değer veriliyor. Spor yapmanız ve sanatla uğraşmanız için teşvik ediliyor. İşinizi sahiplendiğiniz, eğlenceli ve başarılı bir iş ortamı sunuluyor. Bir iş yeri düşünün ki; sabahları işe gitmek için uyandığınızda, yüzünüzde bir gülümseme oluşuyor.

BERENT YORULMAZ – İş Geliştirme ve Pazarlama

Global bakış açısı ve hedefleri ile dünyanın pek çok yerinde faaliyet gösteren bir kurumda görev almaktan dolayı çok mutluyum. Dünya genelinde kurumlar, insanlar her geçen gün dijital dünyaya daha çok ayak uydurmaya çalışırken, bu süreçleri öncelikli hedefi belirlemiş, yapısını ve vizyonunu dijital dünyanın kurallarına göre tasarlayan bir şirkette çalışmayı harika bir fırsat olarak görüyorum. Öte yandan tüm kaygıları bir kenara bırakarak insana, doğaya ve tüm çevreye gösterdiği hassasiyeti ile saygı duyduğum kurumuma bende “Çünkü Başka Sen Yok” demek istiyorum.

GÜL TANRIÖVER – Hukuk ve Uyum

Çalışanına ve içinde yaşadığımız topluma karşı yaklaşımı ve benimsediği değerler ile en iyi işveren ödülünü hak eden bir şirkette çalışmak gurur verici. Özellikle pandemi döneminde çalışan odaklı yaklaşımını, etkileşimini ve çalışan bağını devam ettirerek samimiyetini kanıtlayan bir şirkette bulunduğum için mutluyum.

​​

Hesaplama Araçları

İyi Yaşa Hayat Sigortası Prim Hesaplama

İyi Yaşa Hayat Sigortası Prim Hesaplama Hesaplamaya Başla

Eğitimmatik

Eğitimmatik Hesaplamaya Başla

Bize Ulaş

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç