Ayrıcalık ve avantajlar neleri kapsıyor?

Havaalanı transfer

10 havaalanında yılda 2 kez ücretsiz, 18 havaalanında indirimli ve özel şoförlü transfer

VIP Plus pakette; özel şoförlü havaalanı transferi İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Muğla-Bodrum, Muğla-Dalaman, Gaziantep, Trabzon havalimanlarında yılda 2 kez ücretsiz olarak sağlanır.

İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Muğla-Bodrum, Bursa, Denizli, Antalya-Alanya, Muğla-Dalaman, Gaziantep, Konya, Kayseri, Samsun, Erzurum, Trabzon içinde ve KKTC il sınırları içinde VIP Plus ve VIP paketlerine indirimli sunulur.  

Koşullar;

 • Transfer saatinden 48 saat öncesinde, bayram resmi tatil vb. dönemlerde ise transfer saatinden 72 saat öncesinde 0850 480 9797'den randevu alman gerekir.
 • Rezervasyon iptal bildirimi 24 saat öncesinden yapılmalıdır.
 • Transfer bildirim saatine uyulmayan durumlarda en fazla 30 dakika bekleme yapılacaktır.

Ücretsiz havaalanı transfer listesi için tıklayın.
İndirimli havaalanı transfer listesi için tıklayın.

Mini check-up

66 ilde 277 sağlık kurumunda ücretsiz, 400 sağlık kurumunda indirimli mini check-up

Yılda 1 kez anlaşmalı kurumlarda ücretsiz check-up hizmeti VIP Plus ve VIP paketlerde sunulmaktadır. Tüm paketlerde 400 hizmet biriminde indirimli check-up hizmeti sağlanır. 48 saat öncesinde 0850 480 9797'den randevu alman gerekir.

İçerik:

 • Doktor Muayene
 • Akciğer Grafisi (tek yönlü)
 • EKG Kalp elektrosu, kalp hastalıkları
 • Tam Kan Sayımı (18 parametre)
 • Tam İdrar Tahlili
 • Sedimantasyon-Kandaki Alyuvarların Ölçülmesi
 • Kan Şekeri-Şeker hastalıklarının erken teşhisi
 • Kolesterol, Total

Diş check-up

7 ilde ücretsiz, 200 sağlık kurumunda indirimli diş muayenesi ve röntgen ile diş taşı temizleme

VIP Plus ve VIP paketlerde Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir ve İstanbul'da yılda 1 kez 30 anlaşmalı kurumda ücretsiz diş check-up hizmeti sunulur. Tüm paketlerde 78 ilde 200 kurumda diş check-up indirimli sağlanır. 48 saat öncesinde 0850 480 9797'den randevu alman gerekir.

Göz check-up

14 ilde 33 sağlık kurumunda ücretsiz check-up, göz check-up haricinde yapılan test ve tedavilerde %50 'ye kadar indirim

Yılda 1 kez anlaşmalı kurumlarda VIP Plus ve VIP paketlerde ücretsiz göz check-up hizmeti sunulurken, tüm paketlerde 33 sağlık kurumunda indirimli göz check-up hizmeti sunulur. 48 saat öncesinde 0850 480 9797'den randevu alman gerekir.

İçerik:

 • Otorefratometre
 • Non – Kontakt Tonometre
 • Biyomikroskop
 • Göz Dibi Muayenesi
 • Renk Körlüğü Testi
 • Schirmer Testi

Konut yardım

81 ilde yılda 1 'er kez ve 200 TL limitli olmak üzere ücretsiz çilingir, dâhili su ve elektrik tesisatı ile cam işleri hizmetleri

VIP Plus ve VIP paketlerinde çilingir, dâhili su, elektrik tesisatı ve cam işleri hizmetleri yılda 1'er kez 200 TL limitli olarak ücretsiz sunulur.

 • Çilingir: Anahtarların çalınması, kaybedilmesi veya hırsızlık sonucu kilitlerin hasar görmesi ya da kilitlerin arızalanması sonucu konuta hiçbir giriş yolunun bulunmaması durumunda, anlaşmalı çilingir gönderilecektir.
 • Dâhili Su: Konut içindeki sıhhi tesisat, direkt konuta ait su vanasından başlayıp musluklara kadar ki kısmı kapsar.
 • Elektrik Tesisatı: Konut içindeki elektrik tesisatı, konuta ait elektrik sigortasından başlayıp elektrik anahtarına kadarki kısmı kapsar.
 • Cam İşleri: Konut'un dış cephesinde bulunan camların dış nedenlerden dolayı kırılma ya da çatlama sonucu hasar görmesi durumunda, gerekli tamir hizmetini yerine getirecek bir camcı gönderilecektir.

Konut yardım hakkında detaylı bilgi için tıklayın

Deniz taksi

%10 indirim ile rezervasyon imkanı

VIP Plus ve VIP paketlerde sunulan deniz taksi hizmeti ile 7/24 hızlı ve konforlu ulaşım sağlanır. 48 saat öncesinde 0850 480 9797'den randevu alman gerekir.

Ambulans

Hayati tehlike durumlarında en yakın tıbbi merkeze hastanın ücretsiz olarak nakledilmesi  

Tüm paketlerde, Dünya Sağlık Örgütünün tanımladığı kriterlere göre (32 parametre) ani hastalığı veya yaralanmaya ve 24 saat içinde müdahale edilmezse hayati tehlikeyi teşkil edecek durumlarda;  uygun olan en yakın tıbbi merkeze nakli içerir.

 

Tıbbi danışmanlık

7 gün 24 saat sağlıkla ilgili merak ettiklerin hakkında telefonda danışmanlık

Acil olan veya olmayan sağlık sorunların hakkında bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsin. Tüm paketlerde sunulan telefonda tıbbi danışmanlık hizmetinde; hastanın durumu değerlendirilmekte ve en uygun sağlık kuruluşuna yönlendirilmekte, hastane, ambulans, hasta yakını ve hastanın doktoru arasında iletişim kurulmaktadır.

 

Araç kiralama

178 ülkede 164 firmada indirimli araç kiralama

Araç kiralama hizmeti tüm paketlerde sunulmaktadır. Kiralama için 48 saat öncesinde 0850 480 9797 numaralı hat aranarak bilgi verilmesi gerekir.

Araçları bulunduğu şehirlerdeki havaalanlarından teslim alma ve teslim etme, 4 gün ve üzeri kiralamalarda ücretsizdir. 3 gün ve altındaki kiralamalarda ofislerin havaalanına mesafesine göre ücret uygulanır. Ofisler haricinde, teslim alma veya bırakma için özel bir yer istenirse de mesafeye göre fiyatlandırılır. Kiralanan aracın başka bir yerde teslim edilmek istenmesi halinde tek yön ücret uygulanır. Tek yön ücreti aracın bırakılacağı mesafeye göre değişecektir. Minimum kiralama süresi 24 saat olup, kiralamalarda mutlaka kredi kartı talep edilmektedir. Kiralama hizmetinde hizmet noktasının belirlediği koşullar geçerli olacaktır.

Hukuki danışmanlık

Bir telefonla tüm hukuki soruların için telefonda danışmanlık hizmeti

Tüm paketlerde hukuki sorularına
0850 480 9797 numaralı çağrı merkezi üzerinden danışmanlık hizmeti sunuluyor.

Hobi indirimleri

55 ilde fitness, yoga ve pilates salonlarında, 28 ilde çeşitli hobi kurslarında indirim

Tüm paketlerde anlaşmalı 567 hobi kursu, 71 yoga, 99 pilates stüdyosu ve 332 spor salonunda rezervasyon ve indirim imkanı sunulmaktadır. 48 saat öncesinde 0850 480 9797'den randevu alınması gerekir.

Hobi Kursları;

Dans, Bilgisayar, Eskrim, Fotoğrafçılık, Golf, Ok Atıcılığı, Satranç, Tenis, Tiyatro, Piyano, At Biniciliği, Futbol, Kriket, Yemek Kursları, Dalgıçlık, Tırmanış, Okuma, Yelkencilik, Dövüş Sanatları, Resim Kursu, Kişisel Gelişim Kursu vb.

Diyetisyen

54 ilde 230 diyetisyen biriminde indirim

Anlaşmalı 230 diyetisyen biriminde rezervasyon ve indirim imkanı tüm paketlerde sunulmaktadır. 48 saat öncesinde 0850 480 9797'den randevu alınması gerekir.

Otel indirimleri

178 ülkede 700.000 'in üzerindeki tesiste en uygun fiyat

Online platform üzerinden en uygun fiyatlandırmayı bulup senin ve ailenin indirimden yararlanması sağlanır. Aynı zamanda şirketin var ise şirket çalışanları da otel indirimlerinden yararlanabilir. Otel indirim hizmeti tüm paketlerde sunulur.

Açıklamalar

 • Hizmetler Remo Assist tarafından sağlanır.
 • Hizmetlerden sadece katılımcıların kendileri faydalanabilir.
 • NN Hayat ve Emeklilik A.Ş., katılımcılara sunacağı hizmetlerin adedini, kapsamını veya tedarikçisini / tedarikçilerini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Katılımcılara ücretsiz olarak sunulacak hizmetlerde hizmet maliyeti NN Hayat ve Emeklilik A.Ş. tarafından, indirimli olarak sunulacak hizmetlerde ise hizmet maliyeti katılımcı tarafından karşılanacaktır.
 • Katılımcıların hizmetlerden yararlanabilmesi için Remo Assist'e ait 0850 480 9797 çağrı merkezi hattını aramaları ve ad-soyad ve müşteri numaralarını iletmeleri gerekmektedir.
 • Katılımcının hizmetlerden yararlanabilmesi için NN Hayat ve Emeklilik A.Ş.'de yürürlükte en az 1 adet bireysel emeklilik sözleşmesinin veya İyi Yaşa Hayat Sigortası'nın olması gerekmektedir.
 • Hizmetlerden; 01.02.2016 itibarıyla yürürlükte sözleşmesi/poliçesi olan mevcut katılımcıların yanı sıra 01.02.2016-31.12.2016 tarihleri arasında sözleşmesi/poliçesi yürürlüğe giren yeni katılımcılar da yararlanabilecektir. Hizmetler 31.01.2017 tarihine kadar sunulmaya devam edecektir.
 • Katılımcıların hizmetleri hak etme durumları, her ayın ilk haftası kontrol edilecek ve gerekli güncellemeler yapılacaktır. Her katılımcı, ilgili ay itibarıyla hak kazandığı hizmetlerden 1 ay boyunca yararlanabilecektir.
 • Hizmetler, NN Hayat ve Emeklilik A.Ş.'ye gelen aktarım ve şirket içi plan değişikliği durumlarında da geçerlidir.

once-sen.png
 

Hesaplama Araçları

İyi Yaşa Hayat Sigortası Prim Hesaplama

Hesaplamaya Başla

Eğitimmatik

Hesaplamaya Başla

Bize Ulaş

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç