Seyahat

​​​​Havaalanı transfer

10 havaalanında yılda 2 kez ücretsiz özel şoförlü transfer

VIP pakette; özel şoförlü havaalanı transferi İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Muğla-Bodrum, Muğla-Dalaman, Gaziantep, Trabzon havalimanlarında yılda 2 kez ücretsiz olarak sağlanır.

Koşullar;

 • Transfer saatinden 48 saat öncesinde, bayram resmi tatil vb. dönemlerde ise transfer saatinden 72 saat öncesinde 0850 480 9797'den randevu alman gerekir.
 • Rezervasyon iptal bildirimi 24 saat öncesinden yapılmalıdır.
 • Transfer bildirim saatine uyulmayan durumlarda en fazla 30 dakika bekleme yapılacaktır.

Ücretsiz havaalanı transfer listesi için tıklayın.
İndirimli havaalanı transfer listesi için tıklayın.

​​​​Araç kiralama

178 ülkede 164 firmada indirimli araç kiralama

Araç kiralama hizmeti tüm paketlerde sunulmaktadır. Kiralama için 48 saat öncesinde 0850 480 9797 numaralı hat aranarak bilgi verilmen gerekir.

Araçları bulunduğu şehirlerdeki havaalanlarından teslim alma ve teslim etme, 4 gün ve üzeri kiralamalarda ücretsizdir. 3 gün ve altındaki kiralamalarda ofislerin havaalanına mesafesine göre ücret uygulanır. Ofisler haricinde, teslim alma veya bırakma için özel bir yer istenirse de mesafeye göre fiyatlandırılır. Kiralanan aracın başka bir yerde teslim edilmek istenmesi halinde tek yön ücret uygulanır. Tek yön ücreti aracın bırakılacağı mesafeye göre değişecektir. Minimum kiralama süresi 24 saat olup, kiralamalarda mutlaka kredi kartı talep edilmektedir. Kiralama hizmetinde hizmet noktasının belirlediği koşullar geçerli olacaktır.

​​​​Otel indirimleri

178 ülkede 700.000 'in üzerindeki tesiste en uygun fiyat

Online platform üzerinden en uygun fiyatlandırmayı bulup senin ve ailenin indirimden yararlanması sağlanır. Aynı zamanda şirketin var ise şirket çalışanları da otel indirimlerinden yararlanabilir. Otel indirim hizmeti tüm paketlerde sunulur.


Detaylı bilgi almak için tıkla

 • - Hizmetler Remo Assist tarafından sağlanır.

 • - Hizmetlerden sadece katılımcıların kendileri faydalanabilir.

 • - NN Hayat ve Emeklilik A.Ş., katılımcılara sunacağı hizmetlerin adedini, kapsamını veya tedarikçisini / tedarikçilerini değiştirme hakkını saklı tutar.

 • - Katılımcılara ücretsiz olarak sunulacak hizmetlerde hizmet maliyeti NN Hayat ve Emeklilik A.Ş. tarafından, indirimli olarak sunulacak hizmetlerde ise hizmet maliyeti katılımcı tarafından karşılanacaktır.

 • - Katılımcıların hizmetlerden yararlanabilmesi için Remo Assist'e ait 0850 480 9797 çağrı merkezi hattını aramaları ve ad-soyad ve müşteri numaralarını iletmeleri gerekmektedir.

 • - Katılımcının hizmetlerden yararlanabilmesi için NN Hayat ve Emeklilik A.Ş.'de yürürlükte en az 1 adet bireysel emeklilik sözleşmesinin veya İyi Yaşa Hayat Sigortası'nın olması gerekmektedir.

 • - Hizmetlerden; 01.02.2017 itibarıyla yürürlükte sözleşmesi/poliçesi olan mevcut katılımcıların yanı sıra 01.02.2017-31.12.2017 tarihleri arasında sözleşmesi/poliçesi yürürlüğe giren yeni katılımcılar da yararlanabilecektir. Hizmetler 31.01.2018 tarihine kadar sunulmaya devam edecektir.

 • - Katılımcıların hizmetleri hak etme durumları, her ayın ilk haftası kontrol edilecek ve gerekli güncellemeler yapılacaktır. Her katılımcı, ilgili ay itibarıyla hak kazandığı hizmetlerden 1 ay boyunca yararlanabilecektir.

 • - Hizmetler, NN Hayat ve Emeklilik A.Ş.'ye gelen aktarım ve şirket içi plan değişikliği durumlarında da geçerlidir.


Hesaplama Araçları

İyi Yaşa Hayat Sigortası Prim Hesaplama

Hesaplamaya Başla

Eğitimmatik

Hesaplamaya Başla

Bize Ulaş

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç