Ayrıcalık ve avantajlardan nasıl faydalanabilirim?

"Önce Sen" Dünyası'na dahil olmak için NN Hayat ve Emeklilik'te bireysel emeklilik sözleşmenin veya İyi Yaşa Hayat Sigortası poliçenin olması ve ödemelerini düzenli yapman yeterli.

Seni, "Önce Sen" Dünyası'na ya bireysel emeklilik sözleşmelerinin toplam birikim tutarı ya da yıllık toplam katkı payı tutarına göre dahil ediyoruz. Tabloda hangi pakete uygun olduğunu belirleyebilirsin. Bu iki tablodan hangisinde yüksek paketteysen sana o paketin avantajlarını sunuyoruz.

​Paket

Bireysel Emeklilik Sözleşmelerinin

Toplam Birikim Tutarı

VIP

50.000 TL ve üzeri

15.000 TL ve üzeri*

​Standart15.000 TL -50.000 TL

 veya

PaketYıllık Toplam Katkı Payı Tutarın
​VIP

24.000 TL ve üzeri

24.000 TL'ye kadar*

​Standart24.000 TL'ye kadar

* 500 TL ve üzeri yıllık primli İyi Yaşa Hayat Sigortası sahipliği olmalıdır.

Dahil olacağın paket;

      • Bireysel emeklilik sözleşmelerinin toplam birikim tutarına göre belirleniyorsa açık vadenin olup olmamasına bakılmamaktadır.
      • Yıllık toplam katkı payı tutarına göre belirlenip katkı payını aylık ödüyorsan, yıllık 6.000 TL ve üzeri katkı payına ilişkin son 12 ayda en fazla 2, 6.000 TL altındaki yıllık katkı payı ödemelerinde ise son 12 ayda en fazla 6 açık vaden olmalıdır. Katkı payını; 3 aylık, 6 aylık veya yıllık ödüyorsan tüm vadelerin kapalı olmalıdır.
  • Dahil olacağın paketi yukarıdaki hesaplamalar doğrultusunda her ayın ilk haftası güncelleyeceğiz. İlgili ay itibarıyla hak kazandığın hizmetlerden 1 ay boyunca yararlanabileceksin.
  • Sadece İyi Yaşa Hayat Sigortası’na sahipsen Standart Paket'ten faydalanabilirsin.
  • İşveren katkılı sözleşmeler, hesaplamada dikkate alınmayacak olup, gruba bağlı bireysel sözleşmelerine ilişkin tutarlar hesaplamalara dahildir.

Bilgi almak ve hizmetlerimizden faydalanmak için 0850 480 9797’yi ara, “Önce Sen” Dünyası’nın ayrıcalıklarını kullanmaya hemen başla.

once-sen.png

Hesaplama Araçları

İyi Yaşa Hayat Sigortası Prim Hesaplama

Hesaplamaya Başla

Eğitimmatik

Hesaplamaya Başla

Bize Ulaş

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç